מטחנת בשר מקצועית תעשייתית

מטחנה מקוררת

מטחנת בשר מקצועית מקוררת- 22 GARBY​​

חברת א.ג עד בע"מ היא יבואנית של ציוד לתעשיית המזון ממיטב היצרנים בחו"ל. אנו פועלים בשוק המזון עשרות שנים ומייבאים מגוון מטחנות בשר מקצועיות, במחירים הוגנים ואפשרות ל-24  תשלומים. כל המוצרים כוללים אחריות . אנו מייבאים מגוון מטחנות בשר מקצועיות מקוררות ולא מקוררות במגוון גדלים. המטחנות מתאימות כ- ציוד מקצועי לקצביםחנויות דגים, ציוד למפעלי בשר, סופרים, מעדניות, מטבחים מוסדיים, ציוד למסעדות ועוד. אנו נשמח לתת לך יעוץ כדי להתאים לך מטחנת בשר מקצועית המתאימה לתקציב ולדרישות העבודה שלך. 

הערה- אנו מבקשים להזכיר כי ע"פ הנחיות משרד הבריאות בעסק שעובד עם בקר, עוף ודגים, יוצבו מטחנות מקוררות נפרדות לכל אחד מהמוצרים.

מטחנה מקוררת

מטחנה מקוררת- GARBY 32​​

מטחנת בשר תעשייתית מקוררת

מטחנת בשר מקצועית מקוררת -42​​ GARBY

מטחנה מקוררת

מטחנת בשר תעשייתית - 42 GARBY

דגשים לטחינת בשר - מטחנת בשר תעשייתית

 

גוף קירור

בטחינת בשר, חשוב להקפיד על מכונת טחינה מקצועית המצוידת בגוף קירור פנימי, עם מד בקרת טמפרטורה בין 0-2 מעלות. חשוב להדגיש כי כל המכונות שלנו מצוידות במד בקרת קירור ובטמפרטורה של- 0-4 מעלות. החברות מהן אנו מייבאים הן מהטובות בעולם ומקפידות על תקני איכות גבוהים על פי הסטנדרט האירופאי.

 

טחינה לפי סוג הבשר

ע"פ הנחיות משרד הבריאות, יש להקפיד על מכונת טחינה מקצועית ייעודית לסוג הבשר ובמידה ויש לכם צורך בטחינה של בשר ודגים יש להקפיד על מכונות שונות לכל מוצר.

 

ניקיון המטחנה

חובה לנקות אתו חלקי המטחנה הבאים במגע עם הבשר כאשר יש הפסקה בין טחינה לטחינה (מעל שעה). החלק העיקרי שעובד בזמן הטחינה הוא שבלול גדול שדוחף את הבשר או הדגים קדימה בתוך ראש המכונה לכיוון הסכין שטוחנת את המזון בתנועה סיבובית, חשוב לכן לנקות היטב את השבלול, כדי להימנע מהתפתחות חיידקים.

 

רשתות

כדי לקבל גודל טחינה שונה ניתן להשתמש ברשתות שונות אנו מחזיקים סוגי רשתות שונים בין 3-16 מ"מ.

מטחנה מקוררת

מטחנה מקוררת - OMEG 22​​

מטחנה מקוררת

מטחנה מקוררת - OMEG 32​​

שלח

שם מלא:

This field is required.

הודעתך נשלחה בהצלחה!​

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

לקבלת הצעה יש למלא את הטופס או להתקשר 053-941-4555

053-9414555​

053-9414555

חיפוש מוצרים מקטלוג

יבואנית בלעדית של ציוד לתעשיית המזון​

ציוד לתעשיית המזון
ציוד לתעשיית המזון